Termometry i minutniki - cyfrowy, magnetyczny, do mięsa

Filtruj według

Cena

9 85

Producenci

więcej... mniej

Promocje

Termometry i minutniki – czas na perfekcyjne gotowanie!

To, jak ważna jest odpowiednia temperatura i czas podczas pieczenia, gotowania czy smażenia, wie każdy szef kuchni. O te parametry możesz zadbać również w swoim domu, używając takich akcesoriów jak termometry i minutniki. Dzięki nim dojdziesz do perfekcji w przygotowywaniu nawet najbardziej wykwintnych i wymagających potraw! Termometry kuchenne pasują szczególnie do tych osób, które są bardzo dokładne. Z kolei minutniki sprawią, że nie zapomnisz o gotującej się zupie lub cieście w piekarniku! 

Termometr kuchenny– kiedy warto go używać? Idealnie sprawdza się podczas przyrządzania mięsa. Możliwość mierzenia temperatury na różnych etapach jego przygotowania sprawia, że mamy dużą kontrolę nad stopniem wysmażenia czy pieczenia potrawy. Termometry kuchenne wskażą, kiedy mięso jest już gotowe, zmniejszając prawdopodobieństwo jego przypalenia. Bardzo praktyczne są też rządzenia mocowane w szpatułce. Takie rozwiązanie umożliwia mierzenie temperatury również w płynnych składnikach, takich jak sos, czy różnych deserach.

Wbrew pozorom minutnik kuchenny jest gadżetem, który wykorzystuje się w kuchni bardzo często. Bez względu na to, czy gotujesz jajko, smażysz mięso czy pieczesz ciasto, dokładnie odmierzenie czasu wpływa na ostateczny efekt gotowania. To właśnie dlatego ważne jest ustawienie minutnika, który swoim donośnym dźwiękiem przypomina o tym, że potrawa jest już gotowa.