Dostępność

Promocje

 • 69,99 zł W magazynie

  Wok Granite Brown urozmaici Twoją kuchnię. Ma uniwersalne zastosowanie - nadaje się nie tylko do smażenia, ale i duszenia czy nawet gotowania na parze.  Warstwa nawierzchniowa jest twardsza niż teflon, jednak zachowuje jego właściwości - nie przypala się, dobrze rozprowadza ciepło i jest odporna na uszkodzenia i odkształcenia.

  69,99 zł
 • 198,99 zł W magazynie

  Masywny, odlewany wok z dnem indukcyjnym ze stali nierdzewnej, i pierwszorzędną powłoką antyadhezyjną Teflon Classic™ uniemożliwiającą przywieranie potraw. Z eleganckim, ergonomicznym uchwytem z wytrzymałego tworzywa i stali nierdzewnej, nie parzącym w dłonie.

  198,99 zł
 • 159,99 zł W magazynie

  Patelnia Banquet z kolekcji GRANITE to połączenie wyjątkowego wyglądu z dużą funkcjonalnością. Wysoka jakość materiałów, oraz staranne wykonanie gwarantują długi czas użytkowania.

  159,99 zł
 • 199,49 zł W magazynie

  Masywna patelnia z unikalną, chropowatą powłoką antyadhezyjną. Potrawy przygotowywane na powierzchni imitującej nieoszlifowany naturalny kamień są równomiernie wypieczone, nie przypalają się, dzięki czemu potrawy zachowują swój naturalny smak i soczystość.

  199,49 zł
 • 129,99 zł W magazynie

  Patelnia typu WOK w kolorze brązowym wykonany z wysokiej jakości aluminium, dzięki czemu doskonale przewodzi ciepło - nagrzewa się szybko i równomiernie, co pozwala na gotowanie z wykorzystaniem minimalnej ilości energii elektrycznej.   Patelnia posiada powłokę nieprzywierającą non stick oraz uchwyt typu soft touch. W komplecie znajduje się szklana...

  129,99 zł
 • 127,99 zł W magazynie

  Aluminiowy WOK z nieprzywieralną powłoką ceramiczną. Rączka jest pokryta silikonem. WOK jest przystosowany do używania na kuchence indukcyjnej, gazowej, elektrycznej i ceramicznej. Podczas gotowania/smażenia należy używać drewnianych lub silikonowych narzędzi, aby uniknąć zarysowania.

  127,99 zł
 • 76,99 zł W magazynie

  Tradycyjny wok do przyrządzania potraw kuchni azjatyckiej oraz pozostałych. Wykonany z jakościowej stali, z powłoką antyadhezyjną uniemożliwiającą przypalanie potraw i rękojeścią z wytrzymałego tworzywa nie parzącą w dłonie.

  76,99 zł
 • 59,99 zł W magazynie

  Wok Granite Grey to specjalne naczynie, w którym przyrządzisz nie tylko potrawy kuchni chińskiej, ale też wiele innych smacznych dań. Kształt produktu z bardzo wysoką ścianką pozwala smażyć wiele składników na raz i to w dość krótkim czasie. Dzięki temu produktowi Twoje dania będą zdrowe – możesz je dusić, gotować na parze czy przyrządzać bez tłuszczu...

  59,99 zł
 • 72,59 zł W magazynie

  Patelnia WOK od producenta Banquet z kolekcji Natural stone to połączenie wyjątkowego wyglądu z dużą funkcjonalnością. Wykonana z wysokiej jakości materiałów jest produktem trwałym i wytrzymałym na działanie wysokiej temperatury, będzie służyć przez długi czas.

  72,59 zł
 • 219,00 zł W magazynie

  WOK SMARTCLICK jako przedmiot praktyczny, a zarazem niezwykle stylowo wyglądający sprawdzi się w każdej kuchni. Jest niezbędny w trakcie smażenia. Niezawodny WOK  o średnicy 28 cm wykonany z bardzo dobrej jakości materiałów jest produktem trwałym i wytrzymałym na działanie wysokiej temperatury, będzie służyć przez długi czas. 

  219,00 zł