Klocki lego zestawy szeroki wybór niskie ceny

Filtruj według

Kategorie

więcej... mniej

Cena

15 700

Producenci

więcej... mniej

Klocki Lego dla dziecka

Jeśli Twoje dziecko nie ma jeszcze swojego pierwszego zestawu klocków Lego, to na pewno należy poważnie zastanowić się nad jego zakupem. Dzieci na całym świecie oszalały na punkcie klocków Lego i na pewno nie stało się to bez przyczyny. Klocki lego dostarczą świetnej rozrywki maluchowi, a niewykluczone, że może nawet rodzicom dziecka. Układanie klocków Lego to wspaniała zabawa dla każdego maluszka. Dzięki dostępnym na rynku różnorodnym rodzajom zestawów klocków Lego bez problemu dobierzemy te odpowiednie dla naszej pociechy. Często myślimy, że zestawy Lego są przeznaczone właściwie tylko dla chłopców. Nic bardziej mylnego. Na rynku dostępne są różne zestawy klocków również dla dziewczynek. Twoja córka doskonale może więc odnaleźć się w świecie Lego, jeśli tylko zakupisz odpowiedni dla niej zestaw. Domers.pl oferuje szeroką gamę zestawów klocków Lego, zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. Chłopcy z pewnością chętnie pobawią się zestawami, dzięki którym zbudować będą mogli własnego projektu helikopter, czy motocykl, natomiast dziewczynki z radością odnajdą się w świecie Lego, mogąc zaopiekować się figurkami maleńkich szczeniaczków z zestawu Lego Friends.

Rozwijanie kreatywności dziecka

Zestawy lego z całą pewnością dostarczają niesamowitej rozrywki naszym pociechom. Jednak nie jest to jedyna zaleta, która przemawia za ich zakupem. Klocki Lego, układane przez nasze dzieci, pomogą w rozwijaniu ich kreatywności i pomysłowości. Dzięki nim nasze dziecko nauczy się twórczego myślenia. Budowanie własnego projektu samolotu czy wyścigówki z pewnością rozwinie kreatywne umiejętności malucha. Dziewczynki, mogące opiekować się na przykład pieskami z zestawów Lego, nauczą się opiekuńczości i delikatności w kontaktach z prawdziwymi, realnymi zwierzętami. Klocki Lego uczą logicznego rozumowania i niesamowicie pobudzają dziecko do myślenia. Badania dowodzą nawet, że dzieci, które bawiły się klockami Lego, mają później lepszy start w życiu szkolnym. Łatwiej potrafią przyswoić na przykład podstawowe zasady matematyki, gdyż logika, którą poznały przy budowaniu konstrukcji z klocków Lego, pomaga im w rozwiązywaniu różnego rodzaju matematycznych zadań. Zestawy Lego to nie tylko wspaniała rozrywka dla dziecka, ale również dla rodzica. Dzięki wspólnej zabawie pomiędzy maluchem, a rodzicem wytwarzają się silne więzi. Wspólne budowanie konstrukcji z klocków pozwala bardzo zacieśnić kontakty pomiędzy nimi. Dodatkowo, w dobie komputerów i Internetu, klocki Lego mogą być świetną odskocznią od wirtualnego świata. Musimy znajdować naszym pociechom różnego rodzaju alternatywy dla parogodzinnego przesiadywania przed komputerem czy tabletem. Zamieńmy niekorzystną dla zdrowia dziecka komputerową rozrywkę w zabawę, która dodatkowo rozwinie ich logiczne myślenie i kreatywność. Jeśli tylko maluch spróbuje konstruowania własnych budowli z klocków Lego, nie będzie można go oderwać od zabawy. Nie będzie już pamiętał o nowej grze komputerowej, a zyska na tym z pewnością jego zdrowie fizyczne, a także psychiczne. Warto więc pomyśleć, czy na kolejną okazję idealnym prezentem dla naszego dziecka nie byłby właśnie jeden z zestawów Lego.

Zestawy lego jako prezent dla malucha

Bardzo często zastanawiamy się, jaki prezent sprawić naszemu dziecku na kolejne urodziny, Boże Narodzenie, czy inną okazję. Trudno jest zakupić naszym pociechom taką zabawkę, która zainteresowałaby ich na dłuższy czas. W dzisiejszych czasach dzieci stały się dużo bardziej wymagające. Większość z prezentów intensywnie służy przez bardzo krótki czas, natomiast później są one porzucane gdzieś w kąt pokoju. Taką zabawką z pewnością nie będą klocki Lego. Z klocków dzieci będą mogły budować różnorodne konstrukcje własnego projektu, bądź według instrukcji. W zasadzie przez cały czas zabawy klockami pracuje ich wyobraźnia. Mogą one zbudować co tylko zechcą i bawić się w taki sposób, jaki tylko im się podoba. Dodatkowo do już posiadanych przez dziecko zestawów można dokupować kolejne, aby zabawa nie stała się zbyt monotonna. Nie bójmy się, że zestawy Lego będą dla naszej pociechy w jakikolwiek sposób niebezpieczne. Jako zabawki dla dzieci muszą one spełniać wszelkie najbardziej rygorystyczne normy bezpieczeństwa. Oczywiście przy zakupie danego zestawu musimy koniecznie zwrócić uwagę na to, dla dzieci z jakiego przedziału wiekowego jest on dedykowany. Nie martwmy się jednak, że nie znajdziemy zestawu odpowiedniego dla najmłodszych dzieci. Na rynku dostępne są klocki Lego przeznaczone nawet dla maluchów od 1,5 roku życia. Warto więc zainwestować w zabawkę, która dostarczy zarówno świetnej rozrywki, jak i zajmie naszą pociechę na długie godziny, a z drugiej strony również nauczy go kreatywności i pobudzi jego wyobraźnię. Kupując oryginalne zestawy Lego nie musimy również przepłacać. Na domers.pl znajdziemy oryginalne klocki w bardzo niskich, okazyjnych cenach. Są to produkty najwyższej jakości i w pełni bezpieczne dla naszych pociech.