Maskotki i przytulanki dziecięce - szeroki wybór, niskie ceny

Filtruj według

Cena

25 100

Producenci

więcej... mniej

Maskotki i przytulanki dziecięce

Pluszaki są niezwykle często ulubionymi zabawkami naszych pociech. Dzieci kochają przytulać się do miękkich, przyjemnych w dotyku misiów. Każdy z nas w dzieciństwie na pewno posiadał swoją ulubioną przytulankę. Niezależnie od tego, czy był to mały miś, szmaciana lalka, czy też maskotka w kształcie przyjaźnie wyglądającego zwierzątka, zawsze będziemy mieli do takich przedmiotów sentyment. Warto więc zakupić naszemu dziecku odpowiedniego dla niego pluszaka, który spędzi z nim najpiękniejsze chwile dzieciństwa i którego w dorosłym życiu będzie miło wspominało. Nie należy jednak pochopnie wybierać maskotki dla naszego dziecka – warto zastanowić się nad wyborem i nieco go przemyśleć, aby być pewnym, że zabawka będzie dobrze spełniać swoje funkcje i dawać radość maluchowi. Domers.pl oferuje maskotki i przytulanki dziecięce w szerokim wyborze i niskich cenach, dzięki czemu zakup wspaniałego pluszaka dla naszej pociechy nie będzie żadnym problemem.

Pluszaki dla najmłodszych dzieci


Maluchy w wieku niemowlęcym niezwykle potrzebują czułości. Nie zawsze możemy być przy naszych najmłodszych pociechach przez całą dobę i nie zawsze będziemy mogli je przytulić, by dać potrzebną im bliskość. Dlatego też zawsze warto wyposażyć naszego malucha w maskotkę, która będzie choć w najmniejszym stopniu dawała mu ciepło i poczucie bezpieczeństwa. Maskotki i przytulanki dziecięce występują w różnych postaciach – mogą to być klasyczne misie, kolorowe zwierzątka, czy też różnego rodzaju lalki dedykowane głównie dla małych dziewczynek. Najmłodsze dzieci chętnie koncentrują swój wzrok na wyraźnych barwach i kształtach. Możemy więc dla niemowlaka wybrać pluszaka w jaskrawych kolorach, aby łatwiej przykuwał jego wzrok. Warto oczywiście, by maskotki i przytulanki dziecięce dla najmłodszych były wykonane z delikatnych materiałów. Powinny one być miękkie i miłe w dotyku, aby nie podrażniać delikatnej skóry niemowlaka. Musimy zwrócić też uwagę na to, by takie zabawki nie posiadały małych elementów, które mogłyby zostać przez nasze dziecko z łatwością oderwane i na przykład połknięte. Takie drobne przedmioty są niezwykle niebezpieczne dla maluchów. Maskotki i przytulanki dziecięce powinny spełniać także najbardziej rygorystyczne normy bezpieczeństwa, abyśmy mieli pewność, że naszym dzieciom podczas zabawy nimi nic nie grozi. Najmłodszym maluchom maskotki będą służyć raczej głównie jako przytulanki do spania. Dzieci łatwiej zasypiają, przytulając się do puszystego misia. Czują się bezpieczniej i bardziej komfortowo. Warto więc dla niemowlaków wybrać przytulankę połączoną z kocykiem. Do takich zabawek dzieci nie tylko mogą się przytulić, ale także możemy je nimi okryć, dzięki czemu będzie im cieplej, a ich sen będzie twardszy. Maskotki i przytulanki dziecięce dla najmłodszych maluchów oferowane na domers.pl spełniają wszelkie standardy bezpieczeństwa i z pewnością dadzą nieopisaną radość każdemu dziecku.

Maskotki dla starszych dzieci

Wybór przytulanki dla starszych dzieci również powinien być dobrze przemyślany. Być może są one nawet bardziej wymagające niż maluchy w wieku niemowlęcym. Starsze pociechy potrzebują często czegoś naprawdę niezwykłego, by przykuć ich uwagę i zainteresować na dłużej. Oczywiście zawsze warto byłoby wybrać zabawkę, która jednocześnie będzie nasze dziecko bawić i w pewien sposób pomagać mu w poznawaniu świata i w nauce. Maskotki i przytulanki dziecięce występują obecnie również w formach interaktywnych. Dziecko, naciskając na przykład łapkę pluszowego pieska, może dowiedzieć się, jaki odgłos wydaje to zwierzątko. Jest to bardzo efektywna i jednocześnie łatwa forma nauki. Dla starszych dzieci warto wybrać pluszaka, który będzie uczył ich na przykład podstawowych słówek z języka angielskiego, czy jakiegokolwiek innego języka. Istnieją również przytulanki, które zagrają naszemu dziecku przyjemną kołysankę do snu. Będzie to szczególnie przydatne rozwiązanie dla maluchów, które grymaszą na samą wiadomość o konieczności położenia się do łóżka. Słysząc spokojną melodię i przytulając się jednocześnie do ulubionego misia dziecko łatwiej zaśnie i będzie dużo spokojniejsze. Oczywiście również tutaj należy brać pod uwagę przede wszystkim to, czy dana zabawka będzie dla naszego dziecka bezpieczna. Głównym kryterium powinny być jednak preferencje naszej pociechy. Każde dziecko może lubić coś innego – jedno będzie bardziej cieszyło się z pluszowego zwierzątka, inne ze szmacianej lalki. Przed kupnem zabawki warto więc zapoznać się z opinią malucha. Każdy jednak powinien cieszyć się na przykład z ogromnego pluszowego misia. Będzie to idealny kompan do codziennej zabawy, jak i podczas snu. Pewne jest jedno – każde dziecko powinno posiadać swoją własną maskotkę. Niekiedy nawet najprostsza przytulanka może stać się najlepszym przyjacielem i powiernikiem tajemnic malucha. Dzieci bardzo często opiekują się swoimi maskotkami tak, jakby były one żywe. Uczy to ich w pewnym sensie opiekuńczości i delikatności także w stosunku do ludzi. Domers.pl oferuje szeroki wybór najwyższej jakości pluszaków i przytulanek dla dzieci w niezwykle niskich, okazyjnych cenach.