Klocki, klocki dla dzieci, szeroki wybór, niskie ceny

Filtruj według

Kategorie

więcej... mniej

Cena

13 595

Producenci

więcej... mniej

Promocje

Co kupić dziecku na prezent?

Każda okazja jest dobra, żeby wręczyć dziecku wymarzony prezent, a takim z pewnością mogą być klocki dla dzieci!

Klocki dla dzieci wyszły z mody?

Klocki dla dzieci mogą być wspaniałym prezentem. Choć nie jest to najtańszy prezent, to chrzestni mogą się złożyć i kupić zestaw klocków dla dzieci, które przyniosą mu frajdę. Klocki mają to do siebie, że dziecko w każdym wieku potrafi się nimi bawić, a niejednokrotnie w zabawę wciąga dorosłych. Nie wzbraniajmy się przed tym i chętnie przyłączajmy się do zabaw z dzieckiem, nawet jeśli mamy przed sobą wizję układania klocków dla dzieci. Lego wszakże świetnie działają na kreatywność, a zabawa z dzieckiem zacieśni nasze więzi. Dobrze będzie także kupić, np. zestaw uniwersalny, ponieważ każde klocki lego, niezależnie od tego, z jakiego są zestawu, łączą się ze sobą. Jeśli dziecko ma już jakiś zestaw klocków lego, to kolejny zestaw będzie doskonałym pomysłem, ponieważ dziecko będzie mogło dołączyć ten zestaw do poprzednich, a więc zabawa będzie jeszcze lepsza.

Książka, gra lub film

Jeśli należymy do bliższej rodziny dziecka, z pewnością wiemy, co dziecko lubi. Możemy w takim razie kupić dziecku coś, co go ucieszy z tego względu, że będzie pasowało do niego, że to będzie coś właśnie dla niego. Jeśli dobrze znamy gust dziecka, możemy pokusić się o zakup jakiejś nowej książki, gry, albo filmu dla niego, żeby mogło poznać coś nowego. Jeśli jednak nie jesteśmy pewni, czy trafimy w gust, albo skorzystajmy z porady rodzica, albo kupmy film na DVD czy Blu-Ray, na którym byliśmy z dzieckiem w kinie, bądź kupmy książkę, ale w innej wersji. Jeśli malec jest fanem Harry'ego Pottera, można kupić ilustrowaną wersję książki. Doskonałym pomysłem będzie, jeśli nie chcemy kupować konkretnie filmu lub książki, zakup gadżetu związanego z ulubionymi książkami i filmami. Rynek oferuje obecnie wiele tego typu produktów, więc wybór nie będzie zbyt trudny. Pamiętajmy jednak, by zwrócić uwagę na preferencję dziecka i postarać się trafić w jego gust, by dziecko poczuło się ważne.

Przede wszystkim, podaruj dziecku czas

Jeśli wiemy już, co chcemy kupić dziecku, to pamiętajmy o jednym – nic nie zastąpi dziecku czasu, który z nim spędzimy. Wybierajmy zatem takie przedmioty, które pozwolą nam na to, by dziecko mogło spędzać z nami więcej czasu, by dziecko czuło się przez nas kochane i docenione. Zadbajmy o to, by dziecko nie czuło się także samotne. Im więcej czasu będziemy z nim spędzać, tym lepiej. Istotne jest w tym wszystkim to, by dziecko w ten wyjątkowy dzień nie zostało samo. Nie warto zasypywać dziecka mnóstwem prezentów, jeśli nawet nie będzie ono miało z kim ich obejrzeć. Lepiej będzie, jeśli dziecko dostanie mniej, ale każdy prezent z osobna będzie mogło obejrzeć z bliskimi i każdy z tych prezentów jakoś go do nich zbliży, czy to klocki dla dzieci, czy gra planszowa, albo rower. Czas, jaki poświęca się dziecku jest najważniejszy.