Klocki, klocki dla dzieci, szeroki wybór, niskie ceny

Filtruj według

Kategorie

więcej... mniej

Cena

5 700

Producenci

więcej... mniej

Promocje

Co kupić dziecku na prezent?

Każda okazja jest dobra, żeby wręczyć dziecku wymarzony prezent, a takim z pewnością mogą być klocki dla dzieci!

Klocki dla dzieci wyszły z mody?

Klocki dla dzieci mogą być wspaniałym prezentem. Choć nie jest to najtańszy prezent, to chrzestni mogą się złożyć i kupić zestaw klocków dla dzieci, które przyniosą mu frajdę. Klocki mają to do siebie, że dziecko w każdym wieku potrafi się nimi bawić, a niejednokrotnie w zabawę wciąga dorosłych. Nie wzbraniajmy się przed tym i chętnie przyłączajmy się do zabaw z dzieckiem, nawet jeśli mamy przed sobą wizję układania klocków dla dzieci. Lego wszakże świetnie działają na kreatywność, a zabawa z dzieckiem zacieśni nasze więzi. Dobrze będzie także kupić, np. zestaw uniwersalny, ponieważ każde klocki lego, niezależnie od tego, z jakiego są zestawu, łączą się ze sobą. Jeśli dziecko ma już jakiś zestaw klocków lego, to kolejny zestaw będzie doskonałym pomysłem, ponieważ dziecko będzie mogło dołączyć ten zestaw do poprzednich, a więc zabawa będzie jeszcze lepsza.

Książka, gra lub film

Jeśli należymy do bliższej rodziny dziecka, z pewnością wiemy, co dziecko lubi. Możemy w takim razie kupić dziecku coś, co go ucieszy z tego względu, że będzie pasowało do niego, że to będzie coś właśnie dla niego. Jeśli dobrze znamy gust dziecka, możemy pokusić się o zakup jakiejś nowej książki, gry, albo filmu dla niego, żeby mogło poznać coś nowego. Jeśli jednak nie jesteśmy pewni, czy trafimy w gust, albo skorzystajmy z porady rodzica, albo kupmy film na DVD czy Blu-Ray, na którym byliśmy z dzieckiem w kinie, bądź kupmy książkę, ale w innej wersji. Jeśli malec jest fanem Harry'ego Pottera, można kupić ilustrowaną wersję książki. Doskonałym pomysłem będzie, jeśli nie chcemy kupować konkretnie filmu lub książki, zakup gadżetu związanego z ulubionymi książkami i filmami. Rynek oferuje obecnie wiele tego typu produktów, więc wybór nie będzie zbyt trudny. Pamiętajmy jednak, by zwrócić uwagę na preferencję dziecka i postarać się trafić w jego gust, by dziecko poczuło się ważne.

Przede wszystkim, podaruj dziecku czas

Jeśli wiemy już, co chcemy kupić dziecku, to pamiętajmy o jednym – nic nie zastąpi dziecku czasu, który z nim spędzimy. Wybierajmy zatem takie przedmioty, które pozwolą nam na to, by dziecko mogło spędzać z nami więcej czasu, by dziecko czuło się przez nas kochane i docenione. Zadbajmy o to, by dziecko nie czuło się także samotne. Im więcej czasu będziemy z nim spędzać, tym lepiej. Istotne jest w tym wszystkim to, by dziecko w ten wyjątkowy dzień nie zostało samo. Nie warto zasypywać dziecka mnóstwem prezentów, jeśli nawet nie będzie ono miało z kim ich obejrzeć. Lepiej będzie, jeśli dziecko dostanie mniej, ale każdy prezent z osobna będzie mogło obejrzeć z bliskimi i każdy z tych prezentów jakoś go do nich zbliży, czy to klocki dla dzieci, czy gra planszowa, albo rower. Czas, jaki poświęca się dziecku jest najważniejszy.