O nas

Domers powstał w 2011 roku. Zaczynaliśmy jako
firma zajmująca się reklamą i pośrednictwem
handlowym. Rosnąca liczba klientów oraz
strategicznych partnerów handlowych pozwoliła
nam w 2014 roku otworzyć w Brzesku
megasklep Domers z meblami i wyposażeniem
wnętrz. Wraz z rozwojem firmy, w 2016
przyszedł czas na kolejny krok - otwarcie sklepu
internetowego Domers.pl.

W Domers znajdziesz
wszystko, czego potrzebujesz, aby urządzić i zadbać o swój dom:
szeroki wybór mebli, dekoracji, naczyń, przyborów kuchennych, tekstyliów domowych,
środków i akcesoriów do sprzątania, a także zabawek i produktów dla najmłodszych.

o-nas.png

Jesteśmy polską firmą i stawiamy przede wszystkim na polskie produkty. W ofercie mamy takie znane i cenione marki jak Gerlach, Ćmielów, Chodzież, Ambition, Krosno, Amica, Dafi, Dzidziuś, Wader, Trefl, BabyOno, Canpol, Cotobaby, Dodo, Decomiko, Meblar, Tabou, Libro, Bog-Fran, Eurofirany, Greno, Tubądzin, Kwadro, Paradyż, Instal-Projekt, Besco, Decorama, Atlas, Śnieżka, Magnat.

W styczniu 2016 w sklepie stacjonarnym Domers powstał pierwszy sklep partnerski Banquet For Your Home, natomiast Domers.pl będzie pierwszym w Polsce internetowym sklepem partnerskim marek Banquet For Your Home, Happy Garden oraz Sportwell.

Dzięki bezpośredniej współpracy z producentami możemy oferować asortyment najwyższej jakości w rozsądnych cenach. Bliska współpraca z naszymi partnerami zapewnia nam również realny wpływ na proces produkcyjny, jakość dostarczanych produktów oraz pozwala na realizowanie specjalnych zamówień wyłącznie dla Domers.

Jakość sprzedawanych przez nas produktów jest naszym priorytetem, dlatego powołaliśmy do życia specjalną jednostkę, która zajmuje się wyłącznie testowaniem produktów wprowadzanych do oferty. To nie wszystko! W 2015 roku ruszył program Testuj z Domers, który umożliwia naszym klientom nieodpłatnie testowanie nowych produktów i tym samym decydowanie o tym, co znajdzie się w ofercie sklepu.

o-nas3.png

Zależy nam na tym, aby każdy klient był w 100% zadowolony z zakupów w Domers, dlatego chętnie pomagamy, doradzamy i oferujemy szereg usług dodatkowych.. Chcesz zamówić spersonalizowany produkt? Żaden problem. Nie masz pomysłu na prezent? Wybierzemy coś odpowiedniego, elegancko zapakujemy i dostarczymy adresatowi do rąk własnych. Urządzanie łazienki spędza Ci sen z powiek? Nasz projektant chętnie wykona dla Ciebie bezpłatny projekt. Potrzebny transport dużych lub delikatnych produktów? Dowieziemy bezpiecznie Twoje zakupy pod same drzwi.

Jako firma bardzo prężnie działamy także na rzecz lokalnej społeczności. Organizujemy liczne akcje ekologiczne, wspieramy turnieje sportowe, konkursy artystyczne i wydarzenia charytatywne. Nasz sklep stacjonarny jest wpełni przystosowany dla osób niepełnosprawnych (jeden poziom, szerokie alejki), a w razie potrzeby nasi pracownicy z przyjemnością pomogą zapakować zakupy do samochodu lub zorganizują dowóz.

Chcemy żebyś myślał o nas jak o dobrym sąsiedzie.
Wejdź i rozgość się.
W czym możemy Ci pomóc?
o-nas4.png